Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Wybierz język:

Informacje o grupie

 

 

\"\"

Przedmiotem podstawowej działalności Grupy Cersanit jest produkcja oraz dystrybucja wyrobów wykorzystywanych do  wyposażenia łazienek i innych wnętrz, a także przestrzeni wokół domu.
Oferta obejmuje szeroki wachlarz kolekcji płytek ceramicznych, ceramiki łazienkowej, stelaży
podtynkowych, desek toaletowych, mebli łazienkowych, wanien oraz armatury. Marki skupione
w grupie zapewniają wysokiej jakości, funkcjonalne i estetyczne, produkty dla szerokiego grona
odbiorców, zarówno indywidualnych jak i dla Klientów inwestycyjnych.

W ramach Grupy Kapitałowej Cersanit oferuje również szereg wyrobów wykorzystywanych
przy wyposażaniu pomieszczeń w różnego rodzaju obiektach publicznych. Dzięki wszechstronnej, nowoczesnej ofercie nawiązuje współpracę z partnerami realizującymi najróżniejsze przedsięwzięcia inwestycyjne. Wyroby Grupy wykorzystują Klienci działający w niemal wszystkich sektorach gospodarki: budownictwie, przemyśle, handlu i usługach, w administracji, komunikacji i transporcie, edukacji, zdrowiu, sztuce, rekreacji i hotelarstwie.

 

\"\"

 

Produkcja w Grupie Cersanit odbywa się w 7 nowoczesnych fabrykach, położonych w lokalizacjach, które umożliwiają  sprawną obsługę wielu regionów. Takie rozmieszczenie produkcji i profesjonalna logistyka gwarantują wysoki poziom obsługi klienta, elastyczność oraz szybki czas reakcji na lokalne potrzeby rynkowe.

Celem Grupy Cersanit w długofalowej perspektywie jest budowa silnej organizacji gospodarczej o międzynarodowym zasięgu oraz zdobycie i utrzymanie pozycji lidera na rynku wyposażenia łazienek. 

Gdzie kupić nasze produkty