Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł
Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Wybierz język:
Zestawy podtynkowe

stelaże podtynkowe

Stelaże podtynkowe na stałe wpisały się w obowiązkowe wyposażenie każdej nowoczesnej łazienki. To odpowiedź na potrzeby nowoczesnych, funkcjonalnych wnętrz, gdzie możliwość zabudowy i ukrycie elementów instalacyjnych daje szereg wygodnych możliwości aranżacyjnych.  Stelaże podtynkowe mają swoje zastosowanie zarówno do instalacji misek zawieszanych jak również umywalek, bidetów oraz pisuarów.  W stelażach do WC zastosowane zostały systemy oszczędnego spłukiwania wody co jest istotnym elementem dbania o środowisko  oraz ekonomii użytkownika.  Obowiązkowym elementem całego zestawu podtynkowego jest przycisk spłukujący.

Oferta przycisków Cersanit to szeroka paleta barw oraz liczne wzory, które dopełnią aranżację Twojej łazienki. Przyciski wykonane ze szkła świetnie sprawdzą się w towarzystwie marmuru lub eleganckich lśniących powierzchni. Klasyczne prostokątne klawisze zagrają ze stonowanym matem industrialnych wnętrz i dodadzą wyjątkowego akcentu pomieszczeniom utrzymanym w tradycyjnym tonie.

Niezależnie od tego, czy dysponujesz dużym pomieszczeniem kąpielowym, czy przytulną małą łazienką, nowoczesne rozwiązania Cersanit sprawdzą się w Twoim domu. Wszystkie nasze produkty zachwycają nie tylko nowoczesnym wzornictwem, ale również siłą praktycznych rozwiązań. Cersanit jest gwarancją stworzenia nowoczesnej i pięknej łazienki. 

Gdzie kupić nasze produkty