Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł
Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Wybierz język:

Ceramika i wyposażenie

meble łazienkowe
umywalki i postumenty
miski i kompakty wc, bidety
stelaże podtynkowe
wanny

meble łazienkowe

Funkcjonalna i dobrze zorganizowana łazienka
Duża, mała, jasna, ciemna, z naturalnym światłem czy też bez – niezależnie jaka jest Twoja łazienka, teraz możesz uczynić ją jeszcze przytulniejszą. Dzięki meblom Cersanit codzienny komfort leży w zasięgu Twojej ręki.

umywalki i postumenty

Twoja wymarzona łazienka z umywalką Cersanit.
Daj się ponieść wyobraźni i stwórz swoją własną przestrzeń, w której poczujesz się wyjątkowo. Niezależnie od tego, czy remontujesz mieszkanie, czy budujesz dom swoich marzeń, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc w wyborze najlepszej umywalki.

miski i kompakty wc, bidety

Innowacyjne rozwiązania do Twojej łazienki
Seria ceramiczna z bogatym wyborem toalet kompaktowych, misek do montażu naściennego bidetów i pisuarów to propozycja, która stanowi kompletną ofertę dla każdej łazienki.

stelaże podtynkowe

W trosce o piękną i spójną łazienkę
Nieestetyczne rozwiązania w łazience staną się przeszłością, gdy postawisz na stelaże i przyciski Cersanit. Są one łatwe w instalacji i świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach w tradycyjnym, jak i niestandardowym układzie.

wanny

Sprawdzone rozwiązania, maksymalny komfort
Łazienka to miejsce relaksu i wypoczynku, którego serce stanowi wanna. Dla marki Cersanit Twój komfort jest najważniejszy, dlatego zaprojektowaliśmy wanny dopasowane do Twoich potrzeb.

Gdzie kupić nasze produkty