Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł
Wybierz język:

Marka Cersanit otrzymuje pięć nagród PERŁY CERAMIKI UE 2019!

26.03.2020

\"\"

10 marca br. w Warszawie odbyła się gala „Perły Ceramiki UE 2019”, który jest konkursem organizowanym od 2004 roku przez redakcję kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” i firmę CAD Projekt K&A. Celem konkursu było wyłonienie takich płytek ceramicznych dostępnych na polskim rynku, które wyróżniają się na tle innych wzornictwem, kolorystyką, różnorodnymi elementami dekoracyjnymi  i dostępnymi rozmiarami.

W III edycji konkursu, nominowane zostały aż 4 kolekcje marki Cersanit w klasie PREMIUM: DERN, DIVENA, HIKA i MARATONA. W kategorii płytki na ściany i podłogi, wyróżniona została kolekcja MARATONA, którą cechuje minimalizm uzyskany przez połączenie prostych wzorów kamienia i faktury tekstylnej.

W kategorii płytek uniwersalnych marka Cersanit zdobyła większość głosów, dzięki czemu wyróżniono aż 3 kolekcje – DERN, DIVENA i HIKA. Pierwsza z nich – DERN - to niesamowite płytki o wyglądzie zardzewiałego metalu, umożliwiające stworzenie stylowej, industrialnej przestrzeni. Kolekcja DIVENA to betonowe płytki z delikatnymi, orientalnymi wzorkami pozwalające stworzyć subtelne wnętrze. Kolekcja HIKA, to natomiast kreatywna wizja zamknięta w kolorowym terazzo, która dodatkowo została wyróżniona przez profesjonalistów użytkowników CAD Decor i zdobyła nagrodę Perłę Ceramiki Projektantów.

Jednak najważniejszym sukcesem było zdobycie przez grupę Cersanit S.A. Wielkiej Perły Ceramiki 2019 z Diamentami – jest to nagroda dla najbardziej utytułowanego producenta. Nagrody odebrali: Agnieszka Zapolska – Dyrektor Product Marketingu, Piotr Tokarski – Dyrektor Sprzedaży, Marcelina Skupińska – Product Manager oraz Marlena Zagajewska – Junior Brand Manager.

Kolekcje zgłoszone do konkursu oceniane były według następujących kryteriów: walory estetyczne, wpisywanie się kolekcji w światowe trendy wzornicze, spójność stylu, oryginalność , funkcjonalność czy jakość techniczna.

 

Zobacz zdjęcIa z gali rozdania nagród dobry wzór 2019

×
1 / 5
2 / 5
3 / 5
4 / 5
5 / 5

 

\"Perły
\"Perły
\"Perły
\"Perły
\"Perły

Gdzie kupić nasze produkty