Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł
Wybierz język:

Komunikat w sytuacji zagrożenia epidemicznego (COVID-19)

27.03.2020

\"\"

\"\"

Szanowni Państwo,

Obecna sytuacja związana ze stanem epidemii, wymaga od nas zdecydowanych działań i wdrażania rozwiązań zapewniających odpowiedni poziom bezpieczeństwa oraz ciągłość produkcji. Najwyższym priorytetem jest dla nas ochrona zdrowia naszych Pracowników, Klientów i Partnerów, przy jednoczesnym zagwarantowaniu dostępności naszego asortymentu.

Dokładamy wszelkich starań, by procesy operacyjne związane z produkcją funkcjonowały na prawidłowym poziomie. Zastosowaliśmy daleko idące środki ostrożności, by zabezpieczyć naszych pracowników i fabryki. Może wiązać się to z utrudnieniami w procesie obsługi i dystrybucji, które na bieżąco będziemy minimalizować.

Mariusz Sośnierz
PREZES ZARZĄDU CERSANIT S.A.

\"\"

 

 

Procedury, które wdrożyliśmy w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo:

  • Wspieramy akcję #zostańwdomu - obecnie wielu naszych pracowników pracuje zdalnie ze swojego domowego biura.
  • Pracownicy działu sprzedaży mający kontakt z Klientami ograniczają liczbę spotkań na rzecz kontaktów telefonicznych oraz videorozmów za pośrednictwem Skype.
  • Dzięki możliwościom jakie dają nam dzisiaj nowe technologie wszystkie konferencje i spotkania przenieśliśmy do przestrzeni wirtualnej.
  • W trosce o komfort naszych Klientów obecnie pracujemy nad wdrożeniem nowych udogodnień na naszej stronie www. Już wkrótce za jej pośrednictwem będzie można zapoznać się z naszymi produktami przy asyście Konsultantów, którzy w czasie rzeczywistym będą doradzać i odpowiadać na wszystkie pytania.
  • We wszystkich naszych biurach i fabrykach w widocznych miejscach umieszczone są pojemniki z płynem do dezynfekcji rąk, wraz ze wskazówkami dotyczącymi prawidłowego mycia rąk.
  • Wszyscy pracownicy i osoby, które wchodzą na teren naszych zakładów i biur podlegają obowiązkowej, bezdotykowej kontroli pomiaru temperatury ciała, oraz ogólnej ocenie stanu zdrowia.
  • Na terenie naszych biur mamy przygotowane pomieszczenia, które mają pozwolić osobom o zdiagnozowanych objawach infekcji na oczekiwanie transportu do szpitala w bezpiecznych dla nich i otoczenia warunkach.

Dokładamy wszelkich starań, aby środki bezpieczeństwa związane z obecną sytuacją nie wpływały na dostępność naszych produktów. Jednak bezpieczeństwo naszych Klientów, Pracowników i Partnerów jest dla nas najważniejsze, dlatego stale monitorujemy rozwój sytuacji. W naszych działaniach dostosowujemy się do wytycznych Ministerstwa Zdrowia oraz GIS.

 

\"\"

 

\"\"Nasz Zespół niezmiennie jest dla Państwa dostępny od poniedziałku do czwartku od 8 do 16 i w piątki od 8 do 14. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego +48 41 230 63 63 lub drogą elektroniczną serwis@cersanit.com.

 

Gdzie kupić nasze produkty