Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł
Wybierz język:

Komunikat w sprawie dostępności asortymentu Cersanit SA

03.04.2020

Szanowni Państwo,

W ostatnim czasie dotarły do nas zapytania o ciągłość produkcji i dostaw. Informujemy, że wszystkie procesy operacyjne związane z produkcją funkcjonują obecnie na prawidłowym poziomie i odbywają się bez zmian. Dbamy o to, aby zagwarantować dostępność naszego asortymentu przy zachowaniu wszystkich niezbędnych zasad bezpieczeństwa, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia oraz GIS.

Zachęcamy do współpracy z firmą Cersanit SA, właścicielem marek Cersanit i Opoczno. W naszym portfolio znajdą Państwo pełną gamę produktów, które pozwolą kompleksowo urządzić nie tylko łazienkowe wnętrze. Oferujemy bogate portfolio płytek ceramicznych, ceramiki sanitarnej, mebli łazienkowych, wanien i kabin oraz armatury. Gwarantujemy dostępność asortymentu i najwyższą jakość produktów. Nasi Przedstawiciele chętnie pomogą w dopasowaniu ich do konkretnych potrzeb.

W trosce o Państwa komfort uruchomiliśmy na stronach www.cersanit.com.pl oraz www.opoczno.eu chat, dzięki któremu przy asyście Konsultantów można zapoznać się z naszym asortymentem. W czasie rzeczywistym nasi Pracownicy będą doradzać w doborze produktów, odpowiadać na wszelkie pytania, a także pomogą przekierować zamówienie do funkcjonujących salonów łazienkowych lub sklepów online.

Dbając o bezpieczeństwo naszych pracowników wprowadziliśmy dodatkowe procedury. Między innymi: pracownicy i osoby, które wchodzą na teren naszych zakładów i biur podlegają obowiązkowej kontroli pomiaru temperatury ciała, oraz ogólnej ocenie stanu zdrowia; w widocznych miejscach umieszczone są pojemniki z płynem do dezynfekcji rąk, wraz ze wskazówkami dotyczącymi prawidłowego ich mycia.

Mariusz Sośnierz
PREZES ZARZĄDU CERSANIT S.A.

\"\"

 

 

 

\"\"

 

\"\"Nasz Zespół jest dla Państwa dostępny od poniedziałku do czwartku od 8 do 16 i w piątki od 8 do 14. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego +48 41 230 63 63 lub drogą elektroniczną sprzedaz@cersanit.com.

 

Gdzie kupić nasze produkty