Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł
Wybierz język:

Kolekcja PRIMERO z nagrodą w konkursie Perły Ceramiki UE 2022

28.02.2023

\"Kolekcja

Za nami 19. Edycja konkursu PERŁY CERAMIKI UE, organizowanego przez redakcję kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych”. Celem niezmiennie było wyłonienie płytek ceramicznych dostępnych na polskim rynku, wyróżniających się swoją formą i funkcjonalnością na tle innych. Wśród wyróżnionych już kolejny rok z rzędu znalazła się marka Cersanit.

Wręczenie statuetek w konkursie „Perły Ceramiki UE 2022” odbyło się 23 lutego w Warszawie. W tej edycji wyróżniona została kolekcja – PRIMERO. Jury doceniło piękny, inspirowany tradycyjnymi marokańskimi i portugalskimi płytkami wzór, połączenie patchworku z motywem mandali oraz grubość 8mm i atrakcyjną cenę. Ta hipnotyzująca kolekcja urzeka wytwornością i dbałością o najmniejsze szczegóły, z każdym dniem odkrywając przed nami kolejny wymiar swojego piękna.

Wszystkie kolekcje nominowane do konkursu oceniane były według następujących kryteriów: walory estetyczne, wpisywanie się w światowe trendy wzornicze, spójność stylu, oryginalność, funkcjonalność czy jakość techniczna.

Gdzie kupić nasze produkty