Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł
Wybierz język:

Inspiracje od Cersanit podczas targów 4 Design Days

28.02.2022

\"\"

Cersanit już po raz kolejny pojawił się na targach 4 Design Days w Katowicach. Pełne zróżnicowanych inspiracji oraz funkcjonalnych rozwiązań stoisko zachęcało odwiedzających do zapoznania się z bogatym portfolio marki – w szczególności z kompleksową kolekcją wyposażenia łazienek LARGA, a także inspirowanym życiem konceptem gresowym LIFE DESIGNED. 

Specjalnie zaprojektowane stanowisko marki Cersanit przyciągało uwagę podczas styczniowych targów 4 Design Days w Katowicach. Nowoczesne rozwiązania, przemyślane aranżacje oraz stylowe kolory, przypadające do gustu nawet najbardziej wymagającym konsumentom – tak w skrócie można opisać elementy, które zaprezentowano podczas tego cyklicznego wydarzenia. Marka przygotowała swoją przestrzeń kreując zaskakujące, zróżnicowane pod względem estetyki i funkcjonalności strefy łazienkowe. W taki sposób udało się nakreślić uniwersalność oferty Cersanit, która wpisze się zarówno w styl modernistyczny, jak i bardziej tradycyjne projekty.

Wśród prezentowanych produktów, prym wiodła wyróżniona w konkursie Dobry Design 2022, kompleksowa kolekcja LARGA. Ta niezwykle nowoczesna oraz niezawodna propozycja, dostarcza wszystko, co niezbędne do zbudowania spójnej wizualnie oraz dostosowanej do wszystkich potrzeb łazienki. Każdej wykreowanej w ramach targów aranżacji towarzyszył wizualny motyw przewodni w postaci jednego z dostępnych kolorów mebli – białego, szarego lub niebieskiego. Modułowe szafki podumywalkowe  oraz wiszące z uchwytami, blaty oraz słupki z uchwytami w złocie, chromie oraz czerni, zostały sparowane z pozostałymi, dostępnymi w kolekcji elementami tworząc strefy umywalkowe, toaletowe oraz prysznicowe.

Kolekcja LARGA od marki Cersanit pozwala na niezliczoną ilość kombinacji podczas projektowania wymarzonej łazienki. Mnogość dostępnych kategorii produktowych, wymiarów oraz barw daje możliwość na perfekcyjne dopasowanie projektu nie tylko pod swój gust, ale również pod rozporządzalny metraż. Wybierając spośród oferowanych mebli modułowych, cienkorantowych umywalek, mis toaletowych oraz bidetowych, produktów kąpielowych, a także armatury, możemy wykreować miejsce, które stanie się w naszym domu prawdziwą oazą relaksu. Właśnie to udowodniły przygotowane na targi aranżacje.

Stanowisko marki Cersanit uzupełniały wybrane kolekcje gresowe z inspirowanego otaczającym nas światem konceptu LIFE DESIGNED. Podczas projektowania płytek czerpano elementy ze wszystkich dziedzin naszego życia – natury, architektury, ponadczasowych trendów czy chwil spędzonych z bliskimi. W taki właśnie sposób powstała seria kolekcji odznaczająca się szeroką gamą kolorów, faktur oraz stylów. Koncept bazuje na latach doświadczenia oraz kreatywności projektantów, jednocześnie dostosowując się do obecnych wymagań konsumenta. Wśród aranżacji z wykorzystaniem produktów LARGA, można było podziwiać m.in. podłogę z kolekcji DIVERSO WHITE, minimalistyczne gresy MARENGO, czy inspirowaną szykownością marmuru kolekcję CARRARA SOFT

 

Zobacz zdjęcja z 4DesignDays 2022

\"\"
×
1 / 10
2 / 10
3 / 10
4 / 10
5 / 10
6 / 10
7 / 10
8 / 10
9 / 10
10 / 10

 

Gdzie kupić nasze produkty