Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł
Wybierz język:

Cersanit na Targach ISH 2023

15.03.2023

W dniach 13-17 marca we Frankfurcie nad Menem odbywają się największe międzynarodowe targi branży inżynierii sanitarnej ISH. Dla producentów wyposażenia łazienek to szczególnie ważna impreza, tym bardziej, że od jej ostatniej edycji stacjonarnej minęły cztery lata. Tegoroczne wydarzenie skupia się na rozwiązaniach dla zrównoważonego rozwoju, dlatego to idealna okazja do sprawdzenia, jakie innowacje kryją się  pod najnowszym designem prezentowanych produktów.​

We Frankfurckim Centrum Targowo-Wystawienniczym swoje propozycje przedstawia aż 2500 firm z całego świata, a wśród nich nie mogło oczywiście zabraknąć polskich przedstawicieli branży wyposażenia łazienek. Na ponad 150 metrach kwadratowych swoje bogate portfolio produktowe eksponuje marka Cersanit. Niepodważalną zachętą do odwiedzenia stoiska jest niewątpliwy rozmach ekspozycji, a także wyczuwalna atmosfera intelektualnego artyzmu. Jak tłumaczy Marcin Nowak, Product & Marketing Communication Director Grupy Cersanit, wynika ona z nieprawdopodobnego zaangażowania całego teamu. - Bardzo się cieszymy, że jesteśmy częścią tak istotnej dla branży imprezy, która jest doskonałą okazją do weryfikacji prezentowanej oferty z propozycjami pozostałych wystawców. Silna konkurencja motywuje do ciągłego rozwoju, a nasze kolekcje są tego doskonałym obrazem – podkreśla Marcin Nowak.

W przestrzeni wystawienniczej Cersanit, poznajemy propozycje marki, która na przestrzeni lat stała się jednym z wiodących producentów płytek ceramicznych oraz wyposażenia łazienek w Europie. Szczególną uwagę zwracamy na tegoroczną prapremierę koncepcyjnej kolekcji łazienkowej CERSANIT × ZIETA STUDIO, która jest efektem współpracy z niezwykle utalentowanym designerem Oskarem Ziętą. Połączenie architektonicznego brutalizmu z minimalistyczną stylistyką, daje efekt, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Kolekcja uderza swoją maksymalną prostotą, co tylko potwierdza słowa, że małe jest po prostu piękne. Z nowości, Cersanit prezentuje również antracytową odsłonę mebli i ceramiki MODUO, serię wielokolorowych, cienkościennych umywalek nablatowych LARGA by Cersanit wykonanych w innowacyjnej technologii ROCKLITE oraz charakterystyczną w swojej lekkości kolekcję mebli i ceramiki ZEN by Cersanit. Na stoisku nie mogło również zabraknąć sprzedażowych bestsellerów, jakimi niewątpliwie są wanny wolnostojące wyróżniające się gustowną stylistyką, która wręcz zmusza do otwarcia szampana.

 

Zobacz zdjęcja z ISH 2023

\"\"
×
1 / 8
2 / 8
3 / 8
4 / 8
5 / 8
6 / 8
7 / 8
8 / 8

 

Gdzie kupić nasze produkty