Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł
Wybierz język:

Dobry Wzór 2019 – CERSANIT zdobywcą nagrody

Dobry Wzór 2019 - CERSANIT zdobywcą nagrody

\"\"

„Dobry Wzór” to najbardziej prestiżowy, polski konkurs wzorniczy organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. W tym roku, po raz 26 zostały przyznane nagrody dla najbardziej utalentowanych projektantów, za prace wyróżniające się zarówno nowoczesnym designem, jaki i funkcjonalnością.

Konkursowe produkty i usługi zostały wskazywane przez badaczy i ekspertów IWP’mu na podstawie stałego monitoringu rynku. Laureatem tegorocznej edycji „Dobry Wzór 2019”, w kategorii „Sfera Publiczna”, został pisuar z kolekcji CREA zaprojektowany przez Mirosława Zaporę, wieloletniego projektanta marki Cersanit.

\"\"

Pisuar CREA wyróżnia się estetyką oraz komfortem w codziennym użytkowaniu. Brak wewnętrznego kołnierza, pozwolił na utworzenia gładkiej, ceramicznej bryły – dzięki temu, powierzchnie pisuaru są łatwo zmywalne i ułatwiają zachowanie czystości oraz higieny. Pisuar został skompletowany z ceramicznym korkiem, przez co uzyskał jednolitą formę wzorniczą.

„Pisuar łączy w sobie wyjątkową funkcjonalność i walory wizualne – neutralną stylistycznie a zarazem subtelną i elegancką formę pasującą do większości stylów architektonicznych. Prostota uwidocznionego w całości bezkołnierzowego wnętrza daje bardzo istotne w miejscach publicznych poczucie sterylności i ułatwia czynności obsługowe. Wykonany z odpornego na uszkodzenia materiału pisuar, charakteryzuje się trwałością i wyjątkową gładkością powierzchni, odpornej na tworzenie się osadów.” – zaopiniował ekspert IWP

 

Zobacz zdjęcIa z gali rozdania nagród dobry wzór 2019

×
1 / 8
2 / 8
3 / 8
4 / 8
6 / 8
7 / 8
8 / 8

 

\"Dobry
\"Dobry
\"Dobry
\"Dobry
\"Dobry
\"Dobry
\"Dobry

Gdzie kupić nasze produkty