Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł
Wybierz język:

CREAtywnie z architektami i projektantami wnętrz

10 spotkań w 8 miastach w Polsce, 6500 przejechanych kilometrów, 577 zainteresowanych projektantów i 210 minut wykładów. Tak można podsumować tegoroczne zaangażowanie marki Cersanit na rzecz współpracy z architektami i projektantami wnętrz w ramach trzech cykli edukacyjnych wydarzeń. Jak to zrobiliśmy? Creatywnie – prezentując nowoczesną kolekcję łazienkową Crea.

Fachowa wiedza dla architektów i projektantów

Cersanit wziął udział w trzech formatach spotkań, które łączył jeden główny cel: inspirowanie oraz zachęcenie do dyskusji na temat najnowszych trendów w projektowaniu i urządzaniu wnętrz. Marka, swoją wiedzą i doświadczeniem dzieliła się w ramach Studia Dobrych Rozwiązań organizowanego przez wydawnictwo PTWP, seminarium Millennium organizowanego przez gazetę Millennium oraz konferencji Spa & Łazienki organizowanych przez Virtus Studio. Spotkania prowadzili specjaliści Cersanit: Klementyna Sobieraj, Piotr Wychowaniec, Paulina Rosińska oraz Ivan Fabo.

Od inspiracji do realizacji

Studio Dobrych Rozwiązań to program, którego celem jest inspirowanie oraz zachęcenie do dyskusji na temat najnowszych trendów w projektowaniu i urządzaniu wnętrz. Uczestnicy każdego ze spotkań mogą zdobyć fachową wiedzę o praktycznych i nowoczesnych rozwiązaniach we wnętrzach – wszystko po to, aby ich projekty jeszcze bardziej odpowiadały oczekiwaniom klientów. Jednak bezpośrednie spotkania to nie tylko możliwość zaprezentowania najnowszych produktów i okazja do rozmowy na temat ich zastosowania czy montażu. To także sprzyjające środowisko dla networkingu, czyli nawiązywania biznesowych relacji, wymianę doświadczeń i bezpośredni kontakt z biurami projektowymi. To także wyjątkowa możliwość dotarcia do profesjonalnych projektantów i architektów zainteresowanych podniesieniem swoich kwalifikacji w zakresie projektowania.

W tym roku, Cersanit odwiedził 8 miast: Poznań, Wrocław, Lublin, Olsztyn, Warszawę, Łódź, Gdańsk i Szczecin. Podczas 10 spotkań, zaprosiliśmy projektantów do creatywnego myślenia o aranżacji nowoczesnej i wygodnej łazienki z wykorzystaniem możliwości jakie daje kolekcja łazienkowa Crea.

Jak zaprojektować nowoczesną i funkcjonalną łazienkę?

Jak zaprojektować nowoczesną i funkcjonalną łazienkę?

Projektowanie łazienki może być niezwykłą przyjemnością. Wystarczy postawić na ponadczasową spójność stylistyczną, funkcjonalne dopasowanie wszystkich elementów i szerokie możliwości aranżacji. Właśnie na te potrzeby odpowiada wieloelementowa kolekcja łazienkowa Crea – dzięki niej, ogranicza nas tylko wyobraźnia, kierowana oczekiwaniami klienta i pomysłem projektanta. Ogromna różnorodność produktów pozwala tworzyć łazienki o rozmaitym przeznaczeniu, nastroju i stylistyce – creatywnie! Nowoczesne i praktyczne rozwiązana sprawdzą się zarówno w dużych, jak i małych wnętrzach.

Ponadczasowa kolekcja Crea marki Cersanit

Kolekcję Crea tworzy 9 umywalek, 6 komfortowych wanien, 7 produktów toaletowych oraz 25 mebli łazienkowych w trzech barwach – bieli, szarości i kolorze dębu. Każdy z elementów to esencja prostych i eleganckich kształtów o czystej, geometrycznej formie. Łazienka sprawia wrażenie lekkości, dzięki motywowi cienkiej linii. Deski toaletowe są niezwykle płaskie, umywalki mają cienkie ścianki, a rant wanny ma wysokość tylko 10 mm – to zasługa nowoczesnej technologii Rocklite z udoskonalonym szkliwem. Meble łazienkowe rysowane są wyrazistą kreską i wyróżniają się podwyższoną odporność na wilgoć, dzięki technologii Aquasafe. Co najważniejsze, elementy kolekcji Crea można dowolnie łączyć i w prosty sposób stworzyć piękną, wygodną i ponadczasową łazienkę.

Gdzie kupić nasze produkty