Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł
Wybierz język:

Easy z technologią CleanPro to idealnie czysta łazienka bez wysiłku

\"Technologia

Praktyczna seria łazienkowa Easy Cersanit

Seria łazienkowa Cersanit Easy to propozycja dla wszystkich, którzy pragną czystej przestrzeni przez wiele dni. Zastosowanie innowacyjnej technologii CleanPro sprawia, że dbanie o łazienkę staje się czystą przyjemnością. Sprzątanie nawet dużego pomieszczenia trwa zaledwie chwilkę i nie wymaga stosowania specjalnych preparatów czyszczących potrzebnych do usunięcia uciążliwych, wciąż powracających osadów z mydła i kamienia. Dlaczego? Ponieważ specjalna powłoka krzemowa ogranicza ich powstawanie.

Z serią Easy szybko, łatwo i bez zbędnego wysiłku posprzątasz łazienkę, która bardzo długo będzie lśnić idealną czystością. Zaoszczędzony czas potrzebny na sprzątanie możesz przeznaczyć na odprężający relaks.

Zapobiegająca zabrudzeniom technologia CleanPro

Efekt krystalicznej czystości utrzymujący się przez wiele dni zapewnia innowacyjna technologia CleanPro. Jest to rozwiązanie oparte na właściwościach ceramicznej powłoki krzemowej, wykorzystujące wyjątkowe cechy fluoropolimerów. Powoduje ono, że krople wody nie utrzymują się na powierzchni, lecz łączą się w większe skupiska i szybko spływają, zbierając wszelkie zabrudzenia. Dzięki temu nie tworzą się nieestetyczne zacieki, smugi i plamy, a powierzchnia pozostaje na długo czysta.

Technologia CleanPro skutecznie zapobiega gromadzeniu się osadów i redukuje powstawanie kamienia. Dlatego niewidoczną i łatwą do czyszczenia powłokę zastosowaliśmy w ceramice i parawanach nawannowych, których powierzchnie najbardziej narażone są na zabrudzenia powstałe w wyniku powstających kropel wody.

2 w 1, czyli parawany nawannowe

Jednym z częstych dylematów przy urządzaniu łazienki jest wybór między wanną a prysznicem. Tymczasem okazuje się, że można połączyć komfort relaksującej kąpieli z orzeźwiającym, szybkim prysznicem, jednocześnie oszczędzając miejsce w łazience.

Parawany nawannowe to funkcjonalne rozwiązanie, dzięki któremu w jednej, nawet małej łazience możesz mieć wannę i prysznic, bez konieczności przeznaczania na każdą z tych opcji odrębnego miejsca. Już nie musisz wybierać!

Parawany nawannowe Cersanit Easy zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dostępne są w wersji jedno- lub dwuskrzydłowej, a w zależności od potrzeb obrotowe skrzydło parawanu może być składane i rozkładane. Parawany nawannowe idealnie spełniają funkcję kabiny prysznicowej, umożliwiając jednocześnie swobodną kąpiel. Posiadają idealnie szczelną listwę mocującą do ściany i uszczelkę na łączeniu parawanu, co chroni przed wydostaniem się wody na zewnątrz i zachlapaniem podłogi. Powierzchnię parawanu obustronnie pokrywa powłoka CleanPro, dzięki czemu jest on łatwy do utrzymania w czystości.

Komfortowe i funkcjonalne WC

W serii Easy zastosowaliśmy również rozwiązania zaprojektowane w celu poprawy jakości użytkowania. Na szczególną uwagę zasługują deski toaletowe o komfortowym designie i innowacyjnej konstrukcji. Posiadają szerokie powierzchnie boczne i opływowe gładkie krawędzie wewnętrzne, dzięki czemu można na nich wygodnie usiąść. Praktyczny system wolnego opadania eliminuje zagrożenie zranienia i sprawia, że toaleta jest w pełni bezpieczna dla najmłodszych.

Dzięki funkcji łatwego i szybkiego wypinania (One Button Easy-Off) deski są wygodne w czyszczeniu, co znacząco pomaga w utrzymaniu higieny w toalecie. Wystarczy jedno kliknięcie, aby odblokować przycisk i wyjąć deskę do mycia. Równie łatwo ponownie umieszcza się ją na misce WC.

Zobacz kolejne aktualności

Gdzie kupić nasze produkty