Lista produktów do porównania jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Lista wybranych przez Ciebie produktów jest obecnie pusta.
Produkt
Cena
Ilość
Suma
Suma wartości produktów {{ showPrice(priceSum) }} zł
Wybierz język:

Armatura łazienkowa

Technologia Cersanit Water Save to oszczędność wody i energii Wiemy, jak ważna jest oszczędność energii. Rozumiemy też potrzebę ochrony środowiska. Kierując się filozofią zrównoważonego rozwoju wprowadzamy innowacyjne rozwiązania równie ekonomiczne, co ekologiczne, gwarantujące jednocześnie wysoki komfort użytkowania. W armaturze łazienkowej zastosowaliśmy unikatowy system oszczędzania wody – technologię Cersanit Water Save.

Kompletne zestawy armatury łazienkowej

Na armaturę łazienkową Cersanit składają się kompletne zestawy gotowe do montażu, podzielone na trzy linie zróżnicowane pod względem cech charakterystycznych i wartości użytkowych. Cersanit DESIGN to trzy serie baterii, które wyróżniają się doskonałym wzornictwem, jak również ekologicznymi i oszczędnymi rozwiązaniami. Cersanit SOLUTION to aż 8 serii składających się z praktycznych baterii, które pozwalają na realne oszczędzanie wody, a przez to obniżenie rachunków. Cersanit BASIC stanowią 3 serie baterii prostych i niezawodnych. Do każdej baterii z poszczególnych zestawów standardowo dołączone są korki, w tym również wariant klik-klak z mechanizmem typu „push”.

Armaturę łazienkową poszczególnych serii wyposażyliśmy w innowacyjne rozwiązania, jak perlator Cersanit Water Save zmniejszający wypływ wody,  głowica ograniczająca zużycie wody, energooszczędny mechanizm do regulacji temperatury strumienia i ekonomiczna funkcja w zestawach natryskowych.

Perlator Cersanit Water Save

Perlator to stały element baterii montowany na końcu wylewki, który poprzez zwiększenie strumienia wody przez jego napowietrzenie realnie ogranicza jej zużycie. Perlator Cersanit Water Save posiada specjalną konstrukcję, za sprawą której jeszcze mocniej napowietrza wodę. W ten sposób ogranicza jej wypływ do 6 litrów na minutę, zmniejszając zużycie wody nawet o 50%. Zastosowanie perlatora Cersanit Water Save znacząco przekłada się na oszczędności i zapewnia pożądany komfort użytkowania.

W perlator Cersanit Water Save wyposażyliśmy wszystkie baterie umywalkowe z linii Cersanit SOLUTION (serie MILLE BLACK, MILLE WHITE, CROMO, ELIO, MILLE, AVEDO, LUMI, VERO) oraz baterie umywalkowe i bidetowe z linii Cersanit DESIGN (serie MAYO, LUVIO, VIGO).

Mechanizm Cersanit Thermo-Block

Praktyczny mechanizm Cersanit Thermo-Block to prosty i niezwykle skuteczny sposób regulacji, który pozwala w wygodny sposób dostosować temperaturę wody do indywidualnych potrzeb i preferencji. Zastosowanie wygodnego pierścienia na głowicy pozwala zmieniać proporcje ciepłej i zimnej wody, ograniczając w ten sposób maksymalną temperaturę wypływającego strumienia. Optymalne jej ustawienie to wygoda i bezpieczeństwo użytkowania, ale również duża oszczędność energii. Najwyższa jakość wykonania i użycie najlepszych materiałów sprawiają, że mechanizm jest trwały i sprawnie działa.

Mechanizm Cersanit Thermo-Block zastosowaliśmy we wszystkich bateriach z linii Cersanit DESIGN (serie MAYO, LUVIO, VIGO ).

Rozwiązania eko na miarę Twoich oczekiwań

Armatura łazienkowa Cersanit pozwoli zaoszczędzić wodę i energię, a w rezultacie realnie obniżyć domowe rachunki. Ponadto wszystkie baterie poszczególnych serii posiadają trwałą powłokę zewnętrzną. Podwójnie chromowana powierzchnia w technologii Cersanit Super Shine gwarantuje odporność na zarysowania i ścieranie.

Wszystkie baterie Cersanit są objęte wieloletnią gwarancją – z linii Cersanit DESIGN 10-letnią, a Cersanit SOLUTION i Cesranit BASIC 7-letnią.

Głowica Cersanit Water Save

Głowice baterii Cersanit Water Save są niezawodne, zapewniają szczelność i cichą pracę baterii. Dzięki dwustopniowej regulacji w wygodny sposób można ustawiać optymalne natężenie strumienia wody. Zastosowany dwustopniowy mechanizm to gwarancja pełnej kontroli wypływu, dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Przy ustawieniu uchwytu baterii w pozycji 1 zużywamy do 50% mniej wody i energii, niż przy ustawieniu uchwytu w pozycji 2, dającej pełne otwarcie strumienia wody.

Głowica Cersanit Water Save znacząco obniża ilość zużytej wody przekładając się na wymierne korzyści finansowe i ekologiczne. Dostępna jest we wszystkich bateriach z linii Cersanit DESIGN (serie MAYO, LUVIO, VIGO).

Funkcja ECO 50%

Prysznic powinien być relaksujący. Dlatego w słuchawkach prysznicowych zastosowaliśmy funkcjonalności ułatwiające regulację strumienia odpowiednio do indywidualnych potrzeb: Massage, Rain, Bubble, Rain&Massage, Rain&Bubble, Mist.

Niektóre modele słuchawek prysznicowych – MODI, VIBE i SENTI, wyposażyliśmy w oszczędną funkcję eco pozwalającą na redukcję strumienia, a w ten sposób ograniczenie zużycia wody nawet o połowę. Praktycznym rozwiązaniem mającym zapobiegać niepotrzebnym stratom jest opcja Pause zamontowana w słuchawce prysznicowej SENTI, która daje możliwość wyłączenia strumienia bez konieczności sięgania do baterii.

Zobacz kolejne aktualności

Gdzie kupić nasze produkty